Sex Sohbet

Cinsel-Sohbet.Gen.TR Türkiyenin en popüller sitesi olarak kullanicilarina hizmet veren Cinsel Sohbet, Sitesidir.
cinsel sohbet, İlişkisi olmayan bir insanın dahi itinalı ve düzenli olarak seks hayatı olması gerekir. Ülkemizde bu oldukça ayıp/yanlış/hata görülse de seksin bir beşeri gereksinim meydana geldiği öğrenilmeli bu gerçek  meydana çıkmalı, hiç değilse bizzat içinizde bunu onay edin; başkalarına göstermeseniz ve belli etmenize luzum  yok. Ve seksi olağan birşey benzeri görmeyin, bunun mahaline haz almayı bilin ve doğrularıyla beraber yapın.

Sex Sohbet

Biz de bu yazımızda sizinle seks sohbet ederek bu kanu ile ilgili bilinmesi gerekenleri makalemizde hazırladık. Dikkat ederseniz çoğunlukla kadınların seks esnasında endişelendiği konulara yer verdik. Sekste liyakatsiz olmamızın en kocaman nedenlerinden biri de esasen bir sürü telaş içerisinde olmamızdır. Halbuki hatıran tadını sunmaya çalışsanız ve partnerinizden yabancı bir şeyi düşünmeseniz bir sürü daha güzel bir akıbete ulaşırsınız. Süreğen sıkıntılar için ise kesinlikle bir profesyonel yardımı almanız gerekli .

Her bayanın sevinçli olacağı bir pozisyon var, kendinizinkini bulun
Bu, “yeniliklere açık olun, yepyeni pozisyonlar deneyin” manasına geliyor. Fakat bunları illa ki kitaplardan öğrenmeniz gerekmiyor. Nedeni Ise kitaplardaki her pozisyon kesinlikle sizin de haz alacağınız manasına gelmeyi ifade etmiyor.
Seks anında en fazla haz aldığınız biçimi ve hareketi saptama/tesbit ettiğiniz zaman partnerinizle de bunu paylaşın. başarısız olmayacağınızı önceden tahmin ettiğiniz bir pozisyonda kesinlikle orgazma ulaşırsınız, elbette şayet beyniniz bunun için hazırsa…

Yanlara doğru önlenmesi mümkün olmayan gelişimini sürdüren kalçalarınız, kısa olduğunu düşünerek sizi üzen bacaklarınız, bir erkeğinkiyle boy ölçüşemeyecek civarı biçimsiz durduğuna inandığınız ayaklarınız… Hadi ama yapmayın böyle sex sohbet okurları kendinize haksızlık etmeyi bırakın!
Seksüel uyarılma süresince erkekler nörokimyasal bir kokteyli içiyor gibiler ve onun içerisinde bulunan zehre kapılıyorlar.ziyadesiyle kendilerinden geçmiş vaziyetteler . Bunu biz değil, Seks Terapisti Ian Kerner söylüyor. O Halde vücudunuzla alakalı kaygıları kapı dışarı edip, onla beraber bu eğlenceye dahil olmak üzere kendinizi huzurlu bırakın.

sohbet-300x205

Narin, temiz ve huzurlu yatakta seksi küçümsemeyin
Hep yenilik aradığınızı biliyoruz. Gerçekleştirseniz de yalnızca düş de etseniz; mutfak tezgahında veya ofiste sevişme senaryolarıyla fena takdirde kafayı bozmuş durumdasınız. Yalnızca yatakta sevişmek isterseniz partnerinizin sizin monotonluğunuzdan sıkılacağına inanıyorsunuz. Tavsiyeler de çoğunlukla sekste yatak odası dışını da denemeniz doğrultusunda.
Ama yepyeni heyecanların peşinde koşarken yumuşak , yepyeni ve konforlu yatağınızın tadını çıkarmaktan da kendinizi alıkoymayın. Bunda utanılacak bir birşey yok!
Seks klişeleri klişedir ama işe yarar;
Bir otel odası tutma, Flörtöz bir randevu gecesi ayarlamak,  Köpüklü küveti hazırlamak, Kokulu mumları yakmak, Kim demiş işe yaramıyor diye!
Hiç kimse sizden daha fazla  ( veya daha iyi) seks yapmıyor
“Normal” olarak onay edilebilecek bir seks ölçüsü yok maalesef . Başka Bir Söylemle ayda şu civarı seks yaparsanız ilişkiniz “birinci ve en iyi sınıf”tır diyemeyeceğiz, üzgünüz! Cevap Vermeniz gerekli gelen yalnızca bir soru var: Sizin için yeterli sayılabilecek kadar  seks yaşıyor musunuz?

“Seks” konumuna geçiş için belirli bir süre vakte ihtiyacınız var
Sürekli koşturma içindesiniz: Evlatlarınız , iş hayatınız, eviniz ve eşiniz…
Gün içerisinde bin parçaya bölündükten daha sonra durup şu şekilde bir dinlenmeden ve kendinizi dinlemiyorken, seks tanrısının gelip de sizi bir makine benzeri sevişmeye hazırlıklı duruma getirmesini beklemeyin. Akşam için yemeği siz mi yaptınız? Son Olarak gidin ve bir duş alın. Tek başınıza tabii… Ya da biraz süre kitap okuyun. Bırakın eşiniz bulaşıkları halletsin. Sonunda onla beraber bir takım aksiyonlara girmek için kendinizi hazırlıklı hissetmeniz gerekmektedir . Sex chat okurlarımız Yalnızca az bir mola!

 

cinsel Chat

Mastürbasyon yalnızca kuru bir haz aracı değildir
Her şeyden öncesinde bu sizin amaçlı bir zevküsefa ve kendinizi ek olarak iyi keşfetmeniz amaçlı güzel bir yol. Bununla Birlikte şunu düşünün, mastürbasyonla başarısız bir netice almak olası mı? Hayır, elbette ki . Hatta müteselsil orgazmların partnerinizle de aynısını yaşamını sürdürmek amaçlı iştahınızı kabartacağını unutmayın.
Orgazm olamayacağım korku ve endişesini bırakınız
Ne zaman kafanız dağınıktır, işte o zaman orgazm olamazsınız. Zira orgazm hissi cinsel organdan öncesinde beyinde başlar. Hem Bir siz orgazm olamazsanız partneriniz bunun bizzat başarısızlığı meydana geldiğini düşünür. O Halde hemen konsantre olma zamanı!
Düşünmeyi bırakın, yalnızca hissedin! Muhteşem fizyolojik duyulara odaklanın, kafanızdan düşünceleri atın ve kendinizi seksin ritmine bırakın.

cinsel chat okurlarımız partnerinize destek ve yardımcı olun
Seks anında her şeyi partnerinize bırakmak mahaline siz de birşeyler yapmalısınız. Kendinize dokunun sözgelimi . Bu sevinçli sona ulaşma hızınızı artırmak amaçlı güzel bir yol.

Bütün fantastik yöntemleri elbetteki bilmeyi zorunda değilsiniz
Seks terapistleri, erkeklerin orgazm olabilmeleri amaçlı birçok yol meydana geldiğini söylüyor. Tabii onun reaksiyonlarını dikkate aldığınız, canını acıtmaktan kaçındığınız (tabii o sizden özel olarak istek etmediği müddetçe ) ve dişlerinizi kullanmadığınız (tabii yeniden o istek etmediği müddetçe ) zaman göreceksiniz, ondan hiçbir yakıntı/sıkıntı/şikayet duymayacaksınız. Sizi, fantezi dünyasından uzak olduğunuz ve benzeri idallara dair suçlamaya vesile bulamayacak!

Bazen yalnızca “işe koyulun” yeter
Eğer içinizden geliyor olacak o kadar kuvvetli bir seks dürtüsüyle onun üst kısmına atlayıp elbiselerini yırtacağınız bugünü bekliyorsanız, inanın bu sandığınızdan uzunca zamanınızı alabilir. Bazen vücudunuz bunun için hazırlıklı olmasa da bir sevişmeyi başlatmak işe fayda sağlar . Vücudunuz ve tabii arzularınız da sizlere yetişmekte gecikmeyeceğini, sizde göreceksiniz.

Anahtarınız Kegel
Kegel egzersizini duymayanınız acaba kaldı mı? Pubis vede pelvis kaslarınızın güçlendirerek size daha iyi bir seksüel imkanı sunan bu egzersiz, seks anında kendinizi ek olarak iyi muayene etmenizi ve gösterişli orgazmlar yaşamanızı oldukça fazla kolaylaştırmakta. vede söz konusu egzersiz basitçe, idrarınız geldiğinde onu tutuyormuş benzeri vajina kaslarınızı sıkıp bırakmanız halinde yapılıyor.

Cinsel Sohbet

Doğum muayene yönteminiz hayatınızın sonuna denk buna benzer kalmamalı
Araştırmacılar, yetişkinlik yaşantınızda en azından 2 defa doğum muayene yönteminizi gözden geçirmeniz gerektiğini söylüyorlar. Çabuk aşk kaçamaklarınız geride kaldıysa ve çoğalış nihai limana demir atıp bir de evlat sahibi olduysanız, bebekten ek olarak daha sonra yalnızca vücudunuz değil huylarınız da değişir, unutmayın. Mesela sizi az “şaşmaz” bir doğum muayene hapı kullanıcısı haline getirebilir yepyeni hayatınız. Buna Bağlı Olarak bir ” talihsiz kaza “ya mahal vermemek amaçlı başka bir yol düşünmeniz gerekir.

İlişki süresince acı normal değildir
cinsel sohbet odaları Okurlarımız Ara sıra seks anında acı duyuyorsanız bu, gergin olduğunuzu ya da olması gerektiği civarı ön sevişme yaşamadığınızı, uyarılmadığınızı gösterir. Fakat bu ağrı ve acı duymaları sık sık yaşıyorsanız, başka bir deyişle seks sizi incitiyorsa, doktorunuza görünmenizde fayda var. Nedeni temel bir idrar yolu enfeksiyonu da olabilmektedir . Ama her neden olursa olsun sekste acı çekmek zorunda hiç kimse değil elbetteki.Akisini düşünen varmı?

Makalemizde cinsellik konusuyla ilgili bazı konulara deyindik sizlerde sorularınızı ve konuyla ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz sizde sex chat odaları giriş yaparak belkide bazı şeyleri kendiniz keşfetmek isteyebilirsiniz, keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle . . .

Sex Sohbet Benzer Yazılar

Cinsel Sohbet odalarımıza Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinden katılım saglamakta olan bay bayan gay lezbiyen eşcinsel tercihli
cinsel sohbet mobil, bağlanıp bambaşka bir dünyada kendinizi buluyorsunuz müziğin ritmini sohbetin en dolusunu parmaklarınızın ucunda mobil andorid
Cinsel Sohbet Sitemizi türkiye ve dünyanın bütün ülke ve şehirlerinde kesintisiz ulaşabilirsiniz., cinsel sohbet sitesi, cinsel sohbet odaları,
Cinsel-Sohbet.Gen.TR Türkiyenin en popüller sitesi olarak kullanicilarina hizmet veren Cinsel Sohbet, Sitesidir. Sizlerin onlar ile tanışarak gün
Cinsel-Sohbet.Gen.TR Türkiyenin en popüller sitesi olarak kullanicilarina hizmet veren Cinsel Sohbet, Sitesidir. cinse sohbet cet Yeni yüzü ile sizlerin

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Gerekli yerleri doldurup yorum yapabilirsiniz.
Sex Sohbet Etiketler